Hry Pro dívky, hry pro holky, hry pro nejmenší, hry pro děti, hry pro kluky, hry pro dva, hry pro slečny, hry pro 2 hráče


Hry pro dívky - Strana 10

Mezi hry pro dívky patří velice oblíbené oblíkačky, ve kterých si vybíráš jak oblékneš různé postavičky, holčičky, nebo i koníky, pejsky a další zvířátka. Jsou tu také různé hry na vaření nebo různé hry na líbání, pusinkování a zamilování.

Tessas Pets

Tessas Pets

Tessas Pets

Tentokrát neupravujete žádnou nádhernou dívku, ale psy. Můžete si vybrat ze dvou druhů psu, které poté upravíte podle sebe. Můžete mu dávat jiné uši, ocas a taktéž jiný tvar pusy,očí. Mnoho jiných věcí se dá v této hře provést. Ještě můžete upravovat pozadí, ve kterém bude pes vystaven.

Cuddles The...

Cuddles The...

Cuddles The Kitten

Oblékáte kočičku do oblečení. Můžete změnit tvar pusy, očí, dávat čepičku ve Vánočním stylu a taktéž to samé můžete udělat s pozadím hry. Jako doplněk můžete kočičce přidat buď to ptáčka, kostru ryby nebo jiné. Samozřejmě můžete přidat šálu, ve které bude vypadat velice roztomile.

Desert Prin...

Desert Prin...

Desert Princess Dress Up

Dívky na rozpálené pustině se rozhodly udělat módní přehlídku a Vy jako módní návrhář (ka) budete muset tyto dívky obléct do krásných šatů. Budete moci změnit účes a dávat různé letní šaty, sukně, trička a další věci. Vaším pomocníkem se stane tentokrát velbloud!

Pin Up Shoo...

Pin Up Shoo...

Pin Up Shooter

Deina dostala nabídku zůčastnit se soutěže v sestřelování balonků. Ta jako správná soutěživá holka se rozhodla nabídku příjmout a nyní se připravuje na soutěž. Jak se ji v soutěži povede a jak bude úspěšná se můžete podívat s námi a po připadě ji dávat rady jak to co nejlépe zvládnout.

Craze Rush

Craze Rush

Craze Rush

Lisa se rozhodla otevřít obchod s módním oblečením. A protože tomu moc dobře rozumí a její obchod má velký výběr kvalitního zboží, zákazníci se jen hrnou a ona sama se musí velice rychle otáčet aby zákazníci odcházeli spokojení. Jestli chcete vidět jak se jejímu obchodu povede, stačí jen spustit tuto hru.

Kristen Ste...

Kristen Ste...

Kristen Stewart Makeover

Další hra pro dívky, kde budete moci obléct a nalíčit Kristen Stewart. V nabídce máte několik možností líčení, ať už to jsou rtěnky, řasenky, tak i make-up a změna barvy pleti. V další části si ji budete moci pořádně obléct, protože oblečení je tu více než dost.

Cake Styler

Cake Styler

Cake Styler

Udělejte si vlastní narozeninový dort. Na výběr máte z několika polev a různých ozdob, kterými můžete svůj dortík vyzdobit. Zkuste si pohrát a vytvořte skutečně nádherný dort. Nakonec až ho budete mít hotový, tak si ho můžete vytisknout. Pokud se Vám nebude líbit, můžete ho jednoduše vymazat.

My Sweet Ba...

My Sweet Ba...

My Sweet Baby 3

Být malý klouček není zrovna lehké. Musíte se o sebe dobře starat - musíte navštěvovat doktora, chodit si pro jídlo a pití, musíte navštěvovat doktora a učit se. Pokud dokážete vše držet v rovnováze, bude z vás jistě úspěšné dítě připravené být hvězdou mezi dětmi.

Hollywood H...

Hollywood H...

Hollywood Hall of Fame 5

Brzy se dostane k nám do kin pokračování krásného romantického filmu Stmívání. Ve hře máte k dispozici ke změně vzhledu tři hlavní postavy z tohoto velkolepého filmu. Budete moci barvu vlasů, make-up, řasy a další zajímavé kosmetické úpravy. Oblečení se v této hře moc neřeší, ale můžete si nastavit vlastní barvu.

Halloween N...

Halloween N...

Halloween Night

Halloween je za dveřmi a proto je potřeba se na to správně připravit. Kostýmů je k mání spousta, ale který je ten pravý. Zde platí pravidlo - čím více možností, tím těžší je se rozhodnout. Ale jedno je už dopředu jisté - Každá ombinace bude určitě unikátní.

Trendy Girl...

Trendy Girl...

Trendy Girl Dressup

Oblékáte dívku do překrásných šatů. Ve hře ji budete moci dát krásné šaty, kalhoty anebo ji změnit účes, tak aby ji seděl k oblečení. Aby to nebylo jenom o oblečení, tak do hry byly vloženy i nějaké doplňky, jako jsou, kabelky, náhrdelníky. Až budete hotovi, stačí kliknout na tlačítko "done".

Dress up Za...

Dress up Za...

Dress up Zac Efron

Zac Efron je filmová hvězda z muzikálů High School Musical. Dneska máte možnost tohoto herce pořádně upravit, podle vašeho stylu. Máte v možnostech plno kosmetických úprav, ale taktéž i oblečení můžete změnit. Nakonec se dá změnit tapeta, u které bude herec pózovat.

Hollywood H...

Hollywood H...

Hollywood Hall of Fame 6

Tři známé osobnosti potřebují připravit na důležitou událost a proto jdou ke specializované osobě na make up - vy jste ten specialista a je na vás je připravit co možná nejlépe a to podle vašich nejlepších představ. Možností jak toho docílit je mnoho a proto hurá do toho.

Tessas mani...

Tessas mani...

Tessas manicure shop

Přichází k Vám různé zákaznice, kterým musíte udělat manikúru. Vše musíte stihnout v nějakém časovém limitu. Máte na výběr docela dost manikurních věcí, jako jsou třeba: Prodloužení nehtů, různé laky, prsteny a další zajímavé věci. Dá se také změnit barva kůže na rukou, aby byly třeba trošku snědé.

Day pool pa...

Day pool pa...

Day pool party

Oblečte tuto dívku do krásných letních šatů, a i když už není takové teplo, jako v létě, tak se můžete aspoň s touto hrou k létu přiblížit. Změnit můžete styl vlasu a různé doplňky, jako jsou náušnice, náhrdelníky, mnohem více. Poté stačí kliknout na tlačítko "done" a uvidíte ji v celé její kráse.

Kellys Summ...

Kellys Summ...

Kellys Summer Jobs

Šikula Kelly se rozhodla léto strávit pracovně. Ale jelikož se žádné práce nebojí, střídá si to mezi prací v pekárně, v kadeřnickém salonu, ve stánku na zmrzlinu, a také pracuje ve zvířecím salonu krásy. Jakpak ji to půjde se můžete sami podívat a zjistit co bylo nejtěžší.

Hannah Mont...

Hannah Mont...

Hannah Montanas Music Adventure

Určitě znáte známou popovou zpěvačku Miley Cyrus, která taktéž hraje v seriálu Hannah montana. Dneska ji můžete nalíčit a také obléct po svém stylu. Máte na výběr z mnoha věcí. Rtěnka, změna barvy vlasů, oblečení, čepky a další zajímavé věci. Ve hře je pro Vás přichystaný bonus, až Hannu oblečete.

Cool Fruit ...

Cool Fruit ...

Cool Fruit Ice Cream

Vytvořte si vlastní chutnou zmrzlinu. Z výběru máte věcí z ledničky. Nádobí, do kterého budete všechny ovoce skládat, můžete najít na poličkách. Ve hře je i meloun a další chutné věci. Ukažte se co ve vás je, jak se vypořádáte s výzdobou zmrzliny nebo jakéhokoliv jídla.

Design Your...

Design Your...

Design Your Kids Room

Proveďte si nové a hezčí provedení pokojíčku, který je ve hře navržený. Můžete změnit téměř vše. Barvu celého pokoje, ale i jednotlivé hračky. Poté až budete s navržením hotoví, klikněte na tlačítko "done" a poté Vám hra nabídne i tisk tohoto pokoje.

Cute Pijams...

Cute Pijams...

Cute Pijams Dress Up

Hra určená právě pro dívky. Oblečte roztomilou dívku do krásného pyžama s různými doplňky. Můžete ji změnit styl vlasů a dodat ji plyšáky. Papuče mohou být v různých barvách nebo také ve stylu jednotlivých zvířátek. Až budete hotovi, stačí kliknout na tlačítko "Done".
Hry pro dívky
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 << >>